Hude obtožbe: "Vsi rekordi Bolta so plod jemanja prepovedanih poživil"
Victor Conte, zloglasni ustanovitelj kalifornijskega nutricionističnega centra BALCO, ki je odgovoren za največji dopinški škandal v zgodovini športa, je prišel na dan s precej težkimi...

ponedeljek, 26. september 2011 ob 16:35
Pred 15 leti se je začela čudežna zgodba o ameriškem kolesarju Lanceu Armstrongu.

Le še en dan do dvoboja Zavec – Berto
petek, 2. september 2011 ob 23:46
Ljubljana - V Biloxiju v ameriški zvezni državi Mississippi je vse pripravljeno na boksarski spektakel, obračun svetovnega prvaka Dejana Zavca z izzivalcem Andreem Bertom.

Koliko rekordov lahko pade v Daeguju?
četrtek, 25. avgust 2011 ob 18:00
Na enem mestu vam nudimo osvežen pregled najboljših dosežkov na dosedanjih svetovnih prvenstvih, hkrati pa tudi primerjavo s svetovnimi in slovenskimi rekordi …

Cankar + Kozmus = cel komplet medalj na SP
ponedeljek, 22. avgust 2011 ob 08:00
Ljubljana - Pred nami je 13. atletsko SP. Slovenija je doslej osvojila tri medalje. Gregor Cankar je leta 1999 osvojil bron, leta 2007 je bil Primož Kozmus srebrn in na zadnjem SP osvojil še zlato.